BOJOVIĆ PRESTIGAO KALUĐEROVIĆA: Čuka i TSC odigrali za Vojvodinu!

31. kolo, Superliga

Nastavljena trka za najboljeg strelca Superlige

Fudbaleri Čukaričkog i TSC-a igrali su večeras nerešeno 0:0 na Banovom brdu, u 31. kolu Superlige Srbije.

Ovaj rezultat je definitivno po ukusu Vojvodine i Nenada Lalatovića koja će imati šansu se vrati na treće mesto na tabeli ukoliko savladaju Zlatibor u ponedeljka na Karađorđu.

Voždovac i Proleter igrali su nerešeno 1:1.

Stefan Hajdin je u 20. minutu doveo Voždovac u prednost, a domaćin je potom ostao sa igračem manje.

Aleksandar Bogdanović je napravio penal i dobio crveni karton, a precizan u 58. minutu bio je Stefan Tomović.

Mladost iz Lučana pobedila je Spartak na svom terenu sa 1:0, golom Milana Bojovića u 55. minutu i tako je nastavio trku sa Andrijom Kaluđerovićem na večnoj listi strelaca u Superligi, a trenutno je 75:74 u korist iskusnog golgetera tima iz Lučana.