DUŠAN TADIĆ TRAGIČAR! Slavija šokirala Arsenal u poslednjim trenucima! Junajted i Viljareal u velikoj prednosti

Objavljeno: 00:48h

Danas su odigrani prvi mečevi četvrtfinala Lige Evrope.

Fudbaleri Rome, pobedili su Ajaks nakon preokreta rezultatom 1:2 (1:0).

Strelac prvog gola, bio je Klasen nakon asistencije Dušana Tadića u 39. minutu.

Drugo poluvreme je krenulo odlično za domaću ekipu. U 53. minutu, nakon prekršaja Ibanjeza nad Tadićem dosuđen je penal za Ajaks. Odgovornost je preuzeo naš reprezentativac, ali je šutirao po sredini gola, a golman Lopez je intervenisao.

Kazna je stigla u 57. minutu nakon gola Pelegrinija.

Konačan rezultat, postavio je u 87. minutu Ibanjez.

FK Ajaks

Mančester Junajted je savladao Granadu rezultatom 0:2 (0:1).

FK Mančester Junajted

Prvi gol, psotigao je Markus Rašford u 31. minutu, a konačan rezultat, postavio je Bruno Fernandeš u 90. minutu iz penala.

Dinamo Zagreb nije uspeo da napravi čudo na Maksimiru. Viljareal je slavio minimalnim rezultatom 0:1 (0:1), a jedini gol, postigao je Moreno iz penala u 44. minutu.

FK Viljareal

U 26. minutu, hrvatski tim je postigao gol preko Marka Oršića, ali je gol poništen zbog ofsajda.

Arsenal i Slavija Prag, odigrali su nerešeno 1:1 (0:0). Tobžije su povele u 86. minutu golom Pepea nakon asistencije Obamejanga.

Češki tim je došao do velike prednosti pred revanš, a izjednačujući gol, postigao je Holes u 94. minutu.