REAL DAO PET GOLOVA DMITROVIĆU: Samo dva su priznata, smor duel Osasune i Hetafea

primera

Poništena tri gola Kraljevskom klubu

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Eibara sa 2:0, u meču 29. kola španske Primere.

U 37. minutu gol Marka Asensija poništen je zbog ofsajda, ali je isti igrač četiri minuta kasnije doveo domaći tim u vodjstvo.

Karim Benzema je glavom u 73. minutu postavio konačan rezultat meča.

Baskijskoj ekipi ovo je 12. meč bez pobede u Primeri, a poslednju pobedu upisali su protiv Granade 3. januara.

Za ekipu Eibara ceo meč je odigrao golman reprezentacije Srbije Marko Dmitrović.

Real je drugi na tabeli Primere sa 63 boda, a Eibar je na 19. mestu, u zoni ispadanja, sa 23 boda.

U sledećem kolu Real dočekuje Barselonu, dok Eibar ekipu Levante.

Fudbaleri Osasune i Hetafea odigrali su večeras nerešeno 0:0, u 29. kolu španske La Lige.

Srpski reprezentativac u dresu Osasune Darko Brašanac u igru je ušao u 56. minutu.

Osasuna je 13. sa 31 poenom, dok je Hetafe 14. sa 30 bodova.

U narednom kolu, Osasuna će gostovati Viljarealu, dok će Hetafe dočekati Kadiz.