Brza tri komada Partizana dovoljna da se eliminiše Napredak! (FOTO) (VIDEO)

kup srbije

Crno-beli savladali su Kruševljane rezultatom 3:1 i prošli prvu rundu Kupa Srbije
Objavljeno: 19:52h

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Fudbaleri Partizana plasirali su se u 1/8 finala Kupa Srbije pošto su na svom terenu rutinski savladali ekipu Napretka rezultatom 3:1

Crno-beli su već u prvom poluvremenu rešili sve dileme ovog meča, pošto je već u 36. minutu rezultat bio 3:0.

Strelci su bili Uroš Đurđević (2x) i Leonardo, dok je Vukanović postigao počasni pogodak za goste.

Izabranici Marka Nikolića pružili su sasvim solidnu partiju i pokazali da su u znatno boljoj formi nego pre mesec dana, što dovoljno pokazuje činjenica od četiri vezana trijumfa Partizana.

Klub iz Humske za vikend će odmeriti snage sa Metalcem u Gornjem Milanovcu, dok Napredak dočekuje Spartak iz Subotice.