ANHEL PROMAŠIO POBEDU MAKSIMOVIĆEVOG HETAFEA: Barsa opet melje, Suarez čuva prednost Atletika! (VIDEO)

primera, 28. kolo

Fudbaleri Hetafea i Elčea odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 28. kola španske Primere.

Pere Milja je u 20. minutu doveo Elče u vođstvo, a izjednačenje i bod Hetafeu doneo je Enes Unal u 61. minutu.

Ekipa Hetafea je u 84. minutu imala sjajnu priliku da stigne do sva tri boda, ali Anhel nije iskoristio penal.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović je igrao je do 49. minutu za tim Hetafea kada ga je zamenio Anhel.

Hetafe je trenutno na 14. mestu na tabeli sa 29 bodova, dok je Elče na 17. poziciji sa četiri boda manje.

U narednom kolu, Hetafe gostuje Osasuni, a Elče dočekuje Betis.

Fudbaleri Valensije pobedili su večeras kao domaćini Granadu sa 2:1, u 28. kolu španske La Lige.

Golove za Valensiju su postigli Daniel Vas u četvrtom i Alehandro Blanko u 66. minutu, dok je strelac za Granadu bio Roberto Saldado u 90. minutu.

Valensija je upisala osmu pobedu u prvenstvu i sa 33 poena zauzima 12. poziciju, dok je Granada na osmom mestu sa 36. bodova.

U narednom kolu, Valensija će gostovati Kadizu, dok će Granada dočekati Viljareal.

U istom terminu, Viljareal je na svom terenu pobedio Kadiz sa 2:1.

Strelci za Viljareal bili su Đerar Moreno iz penala u petom i Karlos Baka u 67. minutu. Gol za Kadiz je postigao Aleks Fernandes u 69. minutu.

Viljareal je sedmi sa 43 poena, dok je Kadiz sa 29 bodova na 15. mestu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras kao domaćini Alaves sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za Atletiko bio je Luis Suares u 54. minutu.

Atletiko je zabeležio 20. pobedu u prvenstvu i sa 66 poena zauzima prvo mesto, dok je Alaves na 19. poziciji sa 23. boda.

U narednom kolu, Atletiko će gostovati Sevilji, dok će Alaves dočekati Seltu.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras u gostima Real Sosijedad sa 6:1.

Golove za Barselonu su postigli Antoan Grizman u 37, Seržinjo Dest u 43. i 53, Lionel Mesi u 56. i 89. i Usman Dembele u 71. minutu.

Počasni gol za Real Sosijedad je postigao Andre Muguruza u 77. minutu.

Barselona je druga sa 62 boda, četiri manje od prvoplasiranog Atletiko Madrida, dok je Real Sosijedad sa 45 poena na petom mestu.

U narednom kolu, Barselona će dočekati Valjadolid, dok će Sosijedad ugostiti Atletik Bilbao.