BOMBA IGRAČA ATLETIK BILBAA, RAZNELA DMITROVIĆEV GOL: Real slavio u Vigu, Sevilji golman doneo bod!

28. kolo, Primera

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Eibara igrali su danas nerešeno 1:1, u 28. kolu španskog prvenstva.

Atletik je poveo u devetom minutu fenomenalnim pogotkom koji je srpski golman na golu Eibara, Marko Mitrović je bio nemoćan, na prvi pogled je delovalo kao da nije ni stigao da na vreme reaguje, iako je refleksno pokušao.

Naime, De Markos je centrirao sa leve strane, a fantastičan gol iz voleja postigao je Jurija Beršišea.

Ipak, radost domaćih nije dugo trajala jer je Kike poravnao na 1:1. u 17. minutu.

Atletik je deveti na tabeli sa 35 bodova, dok Eibar ima 23 i na 18. je mestu, u zoni ispadanja.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na gostovanju u Vigu Seltu sa 3:1, u utakmici 28. kola La Liga.

Real je stekao dva gola prednosti zahvaljujući dvostrukom strelcu Karimu Benzemi, koji je postigao golove u 20. i 30. minutu. Santi Mina postigao je gol za Seltu u 40. minutu, a konačan rezultat postavio je Marko Asensio u trećem minutu nadoknade vremena.

Real je ostvario 18. pobedu u Primeri i drugi je na tabeli sa 60 bodova, tri boda manje, ali i utakmicom više od prvoplasiranog Atletiko Madrida. ; Selta je pretrpela 10. poraz i zauzima 11. mesto na tabeli sa 34 boda.

Ekipa Valjadolida je u 28. kolu Primere remizirala sa Seviljom rezultatom 1:1.

Ljubičasti su sa 1:0 poveli u 44. minutu golom Orelane iz penala.

Bod gostima donosi golman Bono u 94. minuti meča.

Krenuo je u napad i nakon jedne akcije najbolje se snašao u šesnaestercu domaćih.