Šta je to Murinjo krivio za poraz od Fejnorda, a nije očajan nastup njegovih igrača?! (VIDEO)

žoze, razmisli

Portugalac je uvek teško prihvatao poraze
Objavljeno: 08:24h

Trener fudbalera Mančester junajteda Žoze Murinjo rekao je da njegova ekipa nije večeras zaslužila da izgubi od Fejnorda u prvom kolu Lige Evropa.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja! - Naravno da nisam zadovoljan, pogotovo što nismo zaslužili da izgubimo. U drugom poluvremenu smo bili izjednačeni. Stalno smo kontrolisali utakmicu. Pokušavali smo da pobedimo, a oni su pokušavali da ne izgube - rekao je Murinjo za BT Sport.

Fudbaleri Mančester junajteda izgubili su večeras u Roterdamu od Fejnorda sa 1:0, golom Tonija Vilene u 79. minutu, u utakmici prvog kola Grupe A u Ligi Evropa. Murinjo, koji je napravio osam izmena u odnosu na utakmicu sa Mančester sitijem pre pet dana, rekao je da je prilikom dodavanja lopte strelcu jedinog gola, Nikolaj Jorgensen bio u ofsajdu.