VEST HEM PUCA VISOKO: Pregažen Šefild, Čelsi k'o nov!

premijer liga, 24. kolo

U narednom kolu, Vest Hem će dočekati Totenhem, dok će Šefild gostovati Fulamu

Fudbaleri Vest Hema pobedili su večeras na svom terenu Šefild junajted sa 3:0, u 24. kolu engleske Premijer lige.

Golove za Vest Hem su postigli Deklan Rajs iz penala u 41, Isa Diop u 58. i Rajan Frederiks u šestom minutu sudijske nadoknade vremena.

Vest Hem je upisao 12. pobedu u prvenstvu i sa 42 boda se nalazi na četvrtoj poziciji, dok je Šefild sa 19. porazom ostao na 11 bodova i poslednjem 20. mestu.

U narednom kolu, Vest Hem će dočekati Totenhem, dok će Šefild gostovati Fulamu.

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras na svom terenu Njukasl sa 2:0, u 24. kolu engleske Premijer lige.

Čelsi je je već u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika golovima Olivije Žirua u 31. i Tima Vernera u 39. minutu.

Čelsiju je ovo 12. pobeda u prvenstvu i sa 42. zauzima četvrto mesto, dok je Njukasl ostao na 17. poziciji sa 25 poena.

U narednom kolu, Čelsi će gostovati Sautemptonu, dok će Njukasl gostovati Mančester junajtedu.