RAJKOVIĆ PRAVI ČUDA U LIGI 1: Bivši golman Zvezde odbranio penal, a onda "izvadio" loptu iz gola! (VIDEO)

neverovatna odbrana

Reprezentativac Srbije je najzaslužniji što je njegov tim ostao neporažen

Predrag Rajković nije uspeo sa Remsom da savlada Lans u francuskoj Ligi 1, ali je najzaslužniji što je njegov tim uopšte izbegao poraz.

Najpre je u poslednjem minutu prvog poluvremena odbranio penal Gaelu Kakuti, a onda u drugom zabeležio još impresivniju odbranu.

Pri rezultatu 1:1, koji se kasnije ispostavio kao konačan, u 65. minutu igre, fudbaleri gostujućeg tima su bili ubeđeni da su stigli do preokreta, a Florijan Sotoka da je postigao drugi gol na meču.

Posle sjajne akcije izigrana je čitava odbrana Remsa, a Sotoka šutirao na maltene prazan gol.

Niotkuda se pojavio Rajković, izvio se koliko je god mogao i uspeo i "izvadio" loptu iz gola pre nego što je prešla gol-liniju.

Igrači Lansa su i odbitak smestili u mrežu, ali ispostavilo se da je "strelac" bio u ofsajdu.

A tek kad vide koliko je malo falilo da lopta posle Sotoke pređe gol-liniju.. Nije dao bivši čuvar mreže Crvene zvezde.