BIZARNA SCENA NA POLUFINALU KUPA PORTUGALIJE: Igrači Brage i Porta morali da guraju vozilo Hitne pomoći sa terena!

zašlajfovalo

Velika nervoza viđena je u ovom meču

Objavljeno: 11:03h

U prvom susretu polufinala portugalskog Kupa, Braga i Porto su odigrali meč bez pobednika (1:1).

Porto je imao prednost od devetog minuta, ali su domaći u 12. minutu nadoknade meča postigli gol i tako su došli do izjednačenja i mnogo boljeg rezultata pred revanš.

Velika nervoza viđena je u ovom meču. Sudija je podelio osam žutih i dva direktna crvena kartona, oba igračima Porta.

Međutim, ono što je privuklo pažnju je situacija u kojoj su fudbaleri oba tima morali da guraju kombi Hitne pomoći koji se zaglavio na terenu.

Nakon teške povrede igrača domaćeg tima, Hitna pomoć je morala da interveniše na terenu. Ipak, usled mekoće terena i vlažnosti, vozilo je ostao zaglavljeno i nikako nije uspevalo da se pokrene.

Tu su mu u pomoć uskočili igrači. Uspeli su da odguraju kombi sa terena i tako pružili ogromnu pomoć vozaču.