IGRAČ LACIJA DONEO BODOVE ČUKARIČKOM: Dan u Superligi obeležili remiji

superliga!

Superligaški karavan ponovo je među nama, a ovaj prelepi dan, bar što se tiče vremena, otvorili su Inđija i Čukarički.

Gosti iz Beograda odneli su ceo plen trijumfom od 1:0, a junak utakmice bio je novopečeni igrač Lacija Dimitrije Kamenović, koji je na Brdu na pozajmici do kraja sezone.

Kako je Kameni igrač utakmice, tako je tragičar golman domaćih Jovičić.

Njemu je ispala lopta iz ruku posle jednog centaršuta Docića, a levi bek je postigao gol posle karambola.

Fudbaleri Zlatibora i subotičkog Spartaka odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 20. kola Super lige Srbije.

Spartak je golom Lazara Tufegdžića poveo već u četvrtom minutu i čuvao je tu prednost sve do 85. minuta kada je Stefan Vukić doneo izjednačenje domaćem timu.

Spartak je peti na tabeli domaćeg šampionata sa 34 boda, dok je Zlatibor na 18. poziciji sa 16 bodova.

Istim rezultatom završen je i meč Metalca i Radničkog iz Niša u Gornjeg Milanovca. Žarko Marković je u 48. minutu doneo vodjstvo Radničkom, a bod Metalcu Aleksandar Katanić u 82. minutu.

Radnički je sedmi na tabeli sa 31 bodom, dok je Metalac trenutno na 11. mestu sa pet bodova manje.

I fudbaleri Radnika i Voždovca odigrali su 1:1. Milan Makarić je u sedmom minutu pogodio za prednost Radnika, a izjednačio je Luka Cvetićanin u 72. minutu.

Radnik je deveti na tabeli sa 28 bodova, dok je Voždovac deseti sa istim brojem bodova.