TUHELOVA NULA NA DEBIJU! Čelsi nije ukrotio "vukove", Šefild šokirao Junajted!

20. kolo, premijer liga

Bez golova u Londonu, a goleada na meču Barnli - Aston Vila

Fudbaleri Čelsija večeras su u okviru 20. kola Premijer lige odigrali meč bez golova protiv Vulverhemptona, a na klupi Plavaca debitovao je Tomas Tuhel.

On je pre nekoliko dana izabran za novog trenera Čelsija nakon što je Frenk Lampard dobio otkaz, ali u debiju nije uspeo da dođe do pobede protiv ekipe Vulfsa.

FK Čelsi

Čelsi je imao nekoliko sjajnih šansi večeras, ali lopta jednostavno nije htela u gol. Momci u plavom su zapretili već u 15. minutu preko Haverca, ali je Patrisio sjajno odbranio njegov udarac.

U 39. minutu veliku šansu imao je i Rudiger koji je šutirao glavom, no Patrisio i ovaj put odlično brani. U narednom napadu su gosti zapretili preko Dendonkera koji šutirao malo iznad prečke Čelsija.

FK Čelsi

Ekipa iz Londona je u drugom delu imala incijativu, ali nikako nisu uspeli da savladaju fantastičnog golmana gostiju. On je briljirao i najzaslužniji je što je njegov tim večeras uspeo da osvoji bod.

Nakon ovog remija Čelsi je osmi sa 30 bodova, dok je Vulverhempton na 13. poziciji sa 23 boda.

U istom terminu igrali su Barnli i Aston Vila gde smo videli čak pet golova, a na kraju su slavili domaći sa 3:2.

Golove za Barnli su postigli Mi, Mek Kenli i Vud, dok su strelci za Aston Villu bili Vatkins i Griliš.

Fudbaleri Brajtona i Fulama odigrali su večeras nerešeno 0:0, u 20. kolu Premijer lige.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović meč je počeo na klupi, a u igru je ušao u 79. minutu.

Brajton je 17. na tabeli sa 18 bodova, dok je Fulam jedno mesto ispod sa 13 bodova.

U narednom kolu, Brajton će dočekati Totenhem, dok će Fulam gostovati Vest Bromviču.

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su večeras u gostima ekipu Mančester junajteda sa 2:1, u utakmici 20. kola Premijer lige.

Šefild je poveo u 23. minutu golom koji je postigao Kin Brajan nakon centaršuta iz kornera.

U drugom poluvremenu popularni "crveni djavoli" su izjednačili golom Harija Megvajera u 64. minutu, da bi pobedu Šefild junajtedu doneo Oliver Burk u 74. minutu nakon što je loptu na putu ka golu skrenuo igrač domaćih Aksel Tuanzebe.

Srpski fudbaler Nemanja Matić odigrao je ceo meč za ekipu iz Mančestera.

Mančester junajted je drugoplasirani tim na tabeli Premijer lige sa 40 bodova jednim manje od gradskog rivala Sitija, dok je Šefildu ovo tek druga pobeda u ligi i ima osam bodova na poslednjem mestu.

Everton i Lester odigrali su večeras u Liverpulu nerešeno 1:1.

Hejms Rodriges je u 30. minutu doveo u vodstvo ekipu Evertona, a bod "lisicama" je doneo Juri Tileman golom u 67. minutu.

Lester zauzima treće mesto na tabeli lige sa 39 bodova, a Everton je na sedmom mestu sa 33 boda.