STRAŠAN DERBI DELA MADONINA: Crveni Ibre, penal, preokret, povreda sudije, pa gol za pobedu Intera u 97'! (VIDEO)

KOPA ITALIJA, ČETVRTFINALE:

Milnaski derbi je bio prepun uzbuđenja

Fudbaleri Intera su se plasirali u polufinale Kopa Italije, nakon što su večeras pobedili Milan sa 2:1.

Na poluvremenu "Rosoneri" su imali minimalnu prednost golom Zlatana Ibrahimovića 31. minutu.

Kraj prvog poluvremena, a moglo bi se reći i čitav meč, obeležio je sukob napadača dva tima i nekadašnjih saigrača u Mančester junajtedu - Ibrahimovića i Romelua Lukakua.

Obojica su kažnjeni žutim kartonom, ali je Zlatan u 58. minutu dobio i drugi posle starta nad Kolarovom pa je nominalni domaćin imao igrača više do kraja susreta.

Milan se branio do 71. minuta kada je posle upotrebe VAR-a dosuđen penal zbog prekršaja nad Barelom.

Iskoristio ga je upravo Lukaku i usledila je neizvesna završnica.

Glavni arbitar Valeri je takođe morao van terena pre kraja utakmice - povredio je zadnju ložu pa ga je zamenio četvrti sudija.

Pobedu "Neroazurima" i plasman u polufinale Kupa je doneo rezervista Kristijan Eriksen golom iz slobodnog udarca u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena!

U polufinalu Inter će igrati sa boljim iz duela Juventusa i SPAL-a.