NE POMAŽE NI MAJSTORIJA RADONJIĆA! Monako dodao gas i u drugom poluvremenu samleo Marsej!

21. kolo, Francuska liga 1

U derbiju francuskog prvesntva Monako je savladao Olimpik iz Marseja 3:1

U derbiju francuskog prvesntva Monako je savladao Olimpik iz Marseja 3:1, iako je gubio sa 1:0 u 12. minutu i to pogotkom srpskog reprezentativca Nemanje Radonjića.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku domaćin je pružio mnogo bolju igru i sa tri gola došao da važna tri boda.

Prvo je u 47. minutu Mariapan izjednačio na 1:1, zatim je u 75. minutu Monako došao do vođstva golom Čouamenia.

Marsej je tada krenuo na sve ili ništa, ali nije uspeo da izjednači i ušlo se u nadoknadu u kojoj su "kneževi" postigli i treći gol preko Jovetića koji je ušao u 78. minutu.

Danas je odigran duel između Lensa i Nice i slavili su gosti sa 0:1.