PAVLOVIĆ STOPAMA JOVIĆA! Čim je stigao na pozajmicu odmah gol!

A nije mogao u Monaku

Debi na pozajmici i odmah gol

Srpski fudbaler Strahinja Pavlović imao je sjajan debi za Serkl Briža, pošto je iz Monaka poslat na pozajmicu u ovaj belgijski klub

Mladi defanzivac je u pobedi njegovog tima nad Kortrajkom 1:2 postigao drugi gol.

Nije mogao da poželi lepši debi bivši igrač Partizana u novom klubu. On je bio strelac drugog pogotka u 28. minutu posle asistencije Dina Hotića.

Samo pet minuta kasnije Ugbo je postigao vodeći gol za goste. Ipak, domaćin se nije predavao i uspeo je preko Makarenka da smanji rezultat do odlaska na odmor.

U nastavku utakmice nije bilo pogodaka, pa je Serkl Briž ostvario važnu pobedu u borbi za opstanak.

Serkl Briž je sada na pretposlednjem 17. mestu na tabeli sa 22 boda, dok je Kortrajk 13. sa 29.