DEVET MINUTA ČETVOROLIGAŠA DELILO OD SENZACIJE! Siti u ekpresnom roku postigao tri gola i spasao se bruke!

FA Kup 1/16 finala

"Građani" su uspeli da stignu do preokreta i plasiraju se u osminu finala

Četvoroligaša Čeltenama delilo je samo devet minuta od senzacije i prolaska Mančester sitija u FA Kupu 1:3 (0:0).

Ipak "građani" su uspeli da stignu do preokreta i plasiraju se u osminu finala, gde će se sastati sa Svonsijem.

Golman Čeltenama sjajno je branio udarce Mendija, Žesusa i Toresa i Čeltenam je preživeo prvo poluvreme, a onda je šokirao goste.

Poveli su golom Alfija Meja u 59. minutu i upalio se crveni alarm u redovima Sitija.

Preokret je došao u poslednjih 10 minuta.

Prvo je Foden pogodio u 81. minutu na asistenciju Kansela, da bi Žesus postigao vodeći gol u 84. minutu.