RUBIN PETARDIRAO PARTIZAN U TURSKOJ: Stanojevića već boli glava, isplivali na videlo svi problemi igre crno-belih!
FK Partizan, Foto: Starsport©

partizan ubedljivo poražen

Fudbaleri Partizana, poraženi su u prijateljskoj utakmici od ekipe Rubina iz Kazanja na pripremama u Turskoj

Objavljeno: 15:02h

Fudbaleri Partizana, poraženi su u prijateljskoj utakmici od Rubina iz Kazanja rezultatom 5:2 (3:0), a meč se igrao na terenu hotela Belis.

Prvi gol, postigao je Makarov već u 11. minutu. Posle njegovog šuta, lopta se od stative odbila u gol Partizana (1:0).

Partizan je igrao ofanzivno, ali je Rubin materijalizovao narednu šansu. Despotović je ukrao loptu, a na drugoj stativi se našao Jevtić kom nije bilo teško da ubaci loptu u prazunu mrežu (2:0).

Đorđe Despotović

Rubin je postigao treći gol u 39. minutu Kvaratskeli je pogodio nakon asistencije Despotovića, a golu je prethodila greška Nemanje Stevanovića (3:0)

Rezultatom 3:0 se otišlo na odmor.

FK Partizan

Na samom startu drugog poluvremena, Partizan je smanjio pogotkom Natha iz penala u 53. minutu.

Crno-beli su ovim golom dobili vetar u leđa, ali ih je novi gol Rubina dodatno destimulisao.

Miloš Jojić

U 60. minutu, Kosarev je udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio dalji ugao golmana Stevanovića (4:1).

U 74. minutu, novi penal za crno-bele. Nakon prekršaja Zotova nad Pavlovićem, dosuđen je drugi penal za Partizan, a defanzivac Rubina je dobio drugi žuti karton. Precizan sa bele tačke, bio je Suma (4:2).

Bibars Natho

Konačan rezultat, postavio je Ignjatijev iz trećeg penala koji je dosuđen na meču (5:2).

Partizan: Stevanović – S. Marković, Vujačić, Ostojić, Banjak – Brežančić, Šćekić, Jojić, Natho – Asano, L. Marković, Štulić Rubin: Djupin – Samošnikov, Starfelt, Uremović, Zotov – Šatov, Abildgor, Jevtić – Kvaratškelija, Makarov, Despotović