KRSTAJIĆEVI PULENI IZGUBILI OD FUDBALERA IZ ZELENE ŠUME! Uprkos porazu bivši selektor može biti zadovoljan!

sa priprema u turskoj

Prvi poraz na pripremama

Fudbaleri TSC- a doživeli su prvi poraz na pripremama u turskom Beleku, bolji od njih su bili fudbaleri bugarskog Ludogoreca rezultatom 2:1.

Bugarska ekipa je povela golom Tekpeteja u sedmom minutu utakmice, a isti igrač uvećao prednost u 36 - om minutu.

Tim iz Bačke Topole je uzvratio u sledećem napadu preko Juga Stanojeva.

Glavni krivac što je ekipa sa severa naše zemlje doživela poraz je golman gostiju koji je u drugom poluvremenu začarao mrežu.

Uprkos porazu Mladen Krstajić može biti zadovljan igrom svoje ekipe tokom celog toka meča.

Sledeću utakmicu TSC igraju 23 Januara kad će se sastati sa ekipom Olimpika iz Donjecka.