HETAFE KAZNIO IGRAČA MANJE ELČEA, Maksimović na terenu 65 minuta! BETIS DOBIO FENJERAŠA! (VIDEO)

primera, 18. kolo

Večeras se igraju poslednje dve utakmice 18. kola

Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras na gostujućem terenu Elče sa 3:1, u utakmici 18. kola španske Primere.

Elče je poveo u četvrtom minutu golom Raula Gutija, a izjednačio je Mark Kukurelja pogotkom u 39. minutu.

Ključni trenutak utakmice bio je isključenje veziste domaćih Ivana Markonea pošto je dobio drugi žuti karton u 52. minutu.

Hetafe je iskoristio igrača više i preokrenuo u 69. minutu kada je strelac bio Haime Mata, a pobedu je obezbedio Anhel Rodriges golom iz jedanaesterca u 86. minutu.

Gosti su prekinuli niz od tri utakmice bez pobede, a posle petog trijumfa u ligi zauzimaju 12. mesto na tabeli sa 20 bodova iz 17 mečeva.

Nemanja Maksimović je igrao za Hetafe od početka utakmice do 65. minuta kada je zamenjen.

Elče je nastavio niz bez pobede, posle šestog poraza nalazi se u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 16 bodova, ali iz 16 utakmica.

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na gostujućem terenu Uesku sa 2:0 (0:0)..

Golovi su došli kasno. Betis je poveo u 78. minutu kada je strelac bio Aisa Mandi.

Pobedu je obezbedio Antonio Sanabrija pogotkom u trećem minutu nadoknade vremena.

Klub iz Sevilje utakmicu je završio sa desetoricom, pošto je Pol Akuoku u 82. minutu dobio drugi žuti karton.

Betis ima sedam pobeda i 10. je na tabeli sa 23 boda.

Ueska je pretrpela deveti poraz i poslednja je na tabeli sa 12 bodova.