ŽUTA PODMORNICA ISPALILA 4 PLOTUNA ZA 19 MINUTA: Sve što su šutnuli je ušlo u gol, posle toga je bila dosada!

Primera, 18. kolo

Nova 3 boda za Viljareal

Objavljeno: 23:23h

Ekipa Viljareala pobedila je kao gost Seltu sa 4:0 u 18. kolu španske La Lige.

"Žuta podmornica" potopila je svog domaćina već nakon pola sata igre. Dali su im četiri gola i učinili su utakmicu dosadnom.

Krenulo je u petom minutu Moreno je bio strelac za 0:1, a zatim su redom pogađali Gomez u 14., Pareho u 19., te Nino u 31. minutu meča za prednost od 0:4.

Naravno, Selti povratka nije bilo. Sve što su gosti šutnuli ušlo je u gol i tako je ova utakmica postala poprilično dosadna i bez ikakvog uzbuđenja.

Do kraja je i ostalo 0:4, pa je Villarreal ovom pobedom stigao na treće mesto sa 32 boda. Selti je ovo drugi uzastopni poraz nakon serije odličnih rezultata i trenutno je tim iz Viga osmi na tabeli sa 23 boda.