NOVA ŠANSA ZA JOVIĆA? Povreda Rodriga se možda pretvori u minutažu za našeg Luku?

jel moguće ovo?

Splet okolnosti usled poslednjih dešavanja u Real Madridu mogli bi da pruže novu, poslednu šansu srpskom napadaču Luki Joviću

Poslednja vest iz Real Madrida je da se povredio Brazilac Rodrigo i da će morati da pauzira najmanje tri meseca.

Rodrigo je u sredu protiv Granade povredio tetivu desnog butnog mišića i u suzama iznet sa terena u 35. minutu.

Luka Jović

Prethodno je Eden Azar bio povređen, pa je Vinisijus Žunior ispao iz time zbog lošijih partija, Rodrigo je "iskoristio" tu priliku pa se ustalio u postavi Real Madrida.

Možda baš to i uradi Luka Jović, a Zinedin Zidan mu i pruži neku dostojnu šansu.

Španci pišu, Zidan bi u nedostatku drugih rešenja, pre svega na krilnim pozicijama, mogao ponovo da zaigra u formaciji 4-4-2. U njoj bi ponovo u tandemu bili Karim Benzema i Luka Jović.

"Jedina" prepreka je ta što Jović nije odigrao nijedan meč u dresu "kraljeva" od bolnog poraza od Valensije (1:4) sa početka novembra