Imamo trećeg pretendenta na srpski fudbalski presto: Zna se ko je gazda u Vojvodini!

7. kolo superlige

Superliga bi ove godine, niotkuda, mogla zbog Voše da bude itekako zanimljiva
Objavljeno: 22:35h

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Spartak Ždrepčevu krv kod kuće sa 5:0 i tako potvrdili odličnu formu na startu sezone.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ekipa Nenada Lalatovića posle sedmog kola ima 16 bodova na drugom mestu na tabeli, tri manje, ali i utakmicu manje od Crvene zvezde.

Filip Malbašić je u 13. minutu postigao vodeći gol, da bi Ašćerić u 30. minutu pogodio za 2:0. Na 3:0 povisio je Paločević u 61. minutu, da bi Lazar Zličić ušao u igru u drugom poluvremenu i postigao još dva pogotka za svoj tim.

Superliga, 7. kolo:

nedelja:

Novi Pazar – Crvena zveuzda 1:4 Vojvodina – Spartak 4:0

subota: Partizan – Rad 4:0 Voždovac – Napredak 0:0 Radnički Niš – Mladost 2:0 Bačka – Borac 1:0 Javor – Čukarički 0:0

petak: Radnik – Metalac 0:1