Na zapadu ništa novo: Juventus ošamario napaljeni Lacio! (VIDEO)

2. kolo serije a

Igrali su Rimljani s puno intenziteta, ali nisu mogli protiv moćne Alegrijeve mašine

Juventus nastavlja da dominira italijanskom Serijom A! Nova recka u pobedničkom nizu petostrukog uzastopnog šampiona Italije postao je Lacio pobedom od 1:0! I to onako lagano, iz iksa u dvojku, što je kladiocima dobro poznata igra kada Stara dama stupi na teren.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Strelac jedinog gola na utakmici bio je Sami Kedira na sjajnu asistenciju Paula Dibale u 66. minutu!

Lacio se stvarno dobro borio, ali nije imao mnogo prilika da napravi nešto više!

Gonzalo Iguain je dobio priliku u drugom poluvremenu, ali nije imao mnogo prostora. Takođe, Marko Pjaca je zamenio Dibalu u 88. minutu, kako bi čisto osetio vrelinu rimskog Olimpika.

Sa druge strane, nastupili su Sergej Milinković Savić, Filip Đorđević i Dušan Basta! Nijedan Srbin nije odigrao celu utakmicu!