Nikolićev eksperiment uspeo: Partizan se poigrao sa Radom, Leonardo briljirao! (VIDEO)

7, kolo Superlige

Crno-beli su delovali kao drugačija ekipa u odnosu na onaj tim sa početka sezone
Objavljeno: 21:56h

80. minut - Posle loše reakcije odbrane gostiju, Miroslav Radović je ubacio loptu u mrežu fudbalera Rada i na taj način povisio na 4:0!

73. minut - Čini se kao da igrači Rada jedva čekaju da idu kući, a ni Partizanovima se ne igra nešto preterano!

69. minut - Utakmica se smirila, tempo je opao, crno-beli lagano kontrolišu Radovu desetoricu na terenu!

55. minut - Veliku šansu za Rad propustio je Mladenović. Teško da će im se ovakve šanse ponovo stvarati!

50. minut - Sjajan pogodak Leonarda iz slobodnog udarca koji je skrivio upravo Bates! Uživajte!

48. minut - Stefan Bates je dobio drugi žuti, tj. crveni karton zbog nesmotrenog starta nad Evertonom Luizom! Čini se da odavde povratka nema za Građevinare!

47. minut - Božinov je bio u novoj prilici, šutirao je sa nekih 20 metara, ali je pao i slabo uputio loptu ka golu gostiju!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme! Pred Radom je planina koju bi valjalo preskočiti, pred Partizanom 45 minuta velike koncentracije!