LAGANA UTAKMICA! Suarez predvodio Atletiko do nove pobede!

Lagan trijumf Jorgandžija

Luis Suarez vodio Atletico do pobjede, zabio i povratnik Diego Costa

Objavljeno: 16:33h

Atletiko Madrid savladao je u 14. kolu La Lige Elče sa 3:1 i tako je zadržao vrh tabele u La Ligi.

Jorgandžije su odigrale odličan meč i na krilima Luisa Suareza su stigli do novog trijumfa.

Luis Suarez

Otpor gostiju Atletiko je lomio do 41. minute. Luis Suarez na ubacivanje Tripijera samo laganim dodirom šalje loptu u mrežu za prednost od 1:0.

Suarez je zabio i u 59. minuti za povećanje vođstva na 2:0, da bi se gosti vratili u meč samo pet minuta kasnije nakon što je pogodak postigao Boje.

Ipak, u 78. minuti domaći tim osigurava pobjedu. Dosuđen je penal, a povratnik na teren Dijego Kosta zabija za konačan rezultat susreta od 3:1.