Zvezdin evropski san gotov pred polupraznom Marakanom: Sasuolo je sa druge planete! (VIDEO)

PLEJOF za lE

Italijani su jednostavno preozbiljna ekipa za crveno-bele u ovom trenutku
Objavljeno: 22:24h

80. minut - Delije zvižde Pablu Moučeu! Mi smatramo da treba da mu daju malo više vremena!

88. minut - Igrači Zvezde broje minute do kraja meča, kao i Italijani!

73. minut - Zvezda sasvim solidna u prethodnih 15-ak minuta, ali malo je kasno!

60. minut - Tek se posle gola Kataija Zvezda malo vratila u život!

54. minut - Maestralni Katai donosi Zvezdi počasni pogodak! Rezultat je 1:1, ali je iz prve utakmice previsokih 3:0 za Sasuolo!

51. minut - Sasuolo je u minut i po promašio tri velike šanse! Interesantno, Matriju je poslednja od njih bila četvrta blamaža na ovom meču! U prvom delu igre tri puta je mašio gotovo prazan gol!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme u Beogradu na Marakani!

21:31 - Voša je takođe pred ispadanjem, u 75. minutu te utakmice, rezultat je 0:0!

45. minut - Gotovo je prvo poluvreme Zvezda - Sasuolo! Solidan meč za neutralne posmatrače, ali loš za Zvezdine navijače! Sasuolo vodi sa 1:0, ukupno 4:0, tako da, Zvezda nema mnogo čemu da se nada u drugom delu. Pet golova malo teže da će postići!

38. minut - Kakvi promašaji Vieire i Moučea! I to u istom naletu! Prvo je Argentinac došao u situaciju jedan na jedan sa golmanom gostiju, da bi onda i Vijeira promašio prazan gol!

28. minut - Veliki Domeniko Berardi! Kakav će to igrač biti za nekoliko godina! 1:0 vodi Sasuolo, a Crvena zvezda je nokautirana. Sada joj trebaju još četiri gola!

24. minut - Matri je opet bio u centru pažnje. Poput najboljih tehničara na svetu je prošao pored dvojice, ali je Kahriman to odbranio!

21. minut - Evo konačno dobrih naleta Zvezdine ekipe! Prvo je Ugo Vijeira bio u prilici prilikom čega su Delije tražile penal, a potom je i Donald šutirao levicom, ali je golman lepo intervenisao!

20:47 - Voša i AZ su odigrali veoma dosadno prvo poluvreme, sa tek nekim sporadičnim pokušajem sa obe strane. Rezultat je 0:0, a da podsetimo, Voši trebaju još četiri gola

13. minut - Velika prilika za bivšeg igrača Milana i Juventusa Alesandra Matrija! Izašao je jedan na jedan sa Kahrimanom, gotovo ga zaobišao, ali je onda pogodio samo stativu!

10. minut - Veoma miran meč za sada! Nije ni čudo, koliko su tribine prazne!

5. minut - Interesantno zapažanje jednog Tviteraša!

20:41 - AZ i Voša u ovim trenucima igraju veoma lagan meč bez mnogo uzbuđenja. Poneki šut iz daleka, i to je to!

1. minut - Sjajna koreografija na početku utakmice.