VELIKA TRI BODA NAPRETKA POSLE PREOKRETA: Melunović srušio Voždovac!

17. kolo Superlige Srbije

Gosti su prvi stigli do gola

Objavljeno: 20:54h

Fudbaleri Napretka savladali su posle preokreta Voždovac sa 3:1 u prvoj utakmici 17. kola Superlige Srbije.

Osamnaestogodišnji Miloš Pantović, u redodima "Zmajeva" na pozajmici iz Crvene zvezde, krunisao je golom lepu akciju gostiju iz 18. minuta. Jovan Marinković je izjednačio rezultat posle pola sata igre.

U drugom poluvremenu nije bilo golova sve do 80. minuta kada je dosuđen penal za domaćina koj ije u gol pretvorio napadač Napretka Alen Melunović.

Isti igrač je overio pobedu Kruševljana u nadoknadi vremena svojim drugim golom na utakmici.

Izabranici Gorana Stevanovića su tako došli do vrlo važna tri boda u borbi za opstanak. Trenutno su na 16. poziciji sa isto toliko bodova.

Voždovac je ostao na sedmom mestu na tabeli sa 27 osvojenih bodova i propustio priliku da se trijumfom popne čak do četvrtog mesta.

Napredak - Voždovac 3:1

(Marinković 30, Melunović 81p, 90+3 - Pantović 18)