REMI HETAFE I BILBAA: Barsa briljirala, Selta trijumfovala posle osam utakmica, Sosijedad zaustavljen!

primera, 11. kolo

Barselona je odigrala devet utakmica u Primeri i sa 14 bodova zauzima sedmo mesto na tabeli.

Fudbaleri Hetafea i Atletik Bilbaa su odigrali večeras nerešeno 1:1, u 11. kolu španske La Lige.Poveo je Atletik u devetom minutu golom Asera Viljaribre, da bi Hetafe stigao do izjednačenja golom Anhela Diasa u 76. minutu.

Obe ekipe su osvojile po 13 bodova, i nalaze se na deobi devetog mesta.

U narednom kolu Hetafe će gostovati Levanteu, dok će Atletik dočekati Seltu.

Fudbaleri Barselone pobedili su danas na svom terenu Osasunu sa 4:0, u utakmici 11. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 29. minutu golom Martina Brejtvejta, a prednost je udvostručio Antoan Grizman pogotkom u 42. minutu. Treći gol postigao je Felipe Kutinjo u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Lionel Mesi golom u 73. minutu.

U 70. minutu zbog ofsajda poništen je gol fudbalera Barselone Osmana Dembelea.

Osasuna ima utakmicu više i 15. je na tabeli sa 11 bodova.

Fudbaleri Selte su večeras kao domaćini pobedili Granadu 3:1, u 11. kolu španske La Lige.

Golove za Seltu su postigli Manuel Nolito u 27, Migel Baesa u 81. i Francisko Beltran u 85. minutu.

Strelac za Granadu je bio Luis Havijer Suares u 25. minutu.

Selta zauzima 18. mesto sa deset bodova, dok je Granada osvojila 14 poena i nalazi se na osmoj poziciji.

U narednom kolu, Selta će gostovati Atletik Bilbau, dok će Granada dočekati Uesku.

Fudbaleri Real Sosijedada i Viljareala su odigrali večeras nerešeno 1:1, u 11. kolu španske La Lige.

Viljareal je poveo u šestom minutu golom Djerara Morena iz penala. Iz penala je i Real Sosijedad došao do izjednačenja, strelac je bio Mikel Ojarazabal u 33. minutu.

Real Sosijedad je na prvom mestu sa 24 boda, dok je Viljareal treći sa 20 poena.

U narednom kolu, Real Sosijedad će gostovati Alavesu, dok će Viljareal dočekati Elče.

LaLiga, 11. kolo:

Nedelja: Barselona – Osasuna 4:0 (2:0) Brajtvajt 30, Grizman 42, Kutinjo 57, Mesi 73 Hetafe – A Bilbao 1:1 (0:1) Dias 76 – Viljaribre 9 21:00 R Sosijedad – Viljareal

Ponedeljak: 21:00 Betis – Eibar

Petak: Valjadolid – Levante 1:1 Sousa 57 – Kampanja 83p

Elče – Kadis 1:1 (1:0) Boje 38 – Alvaro 55 Valensija – Atletiko M 0:1 (0:0) Lato 79ag Ueska – Sevilja 0:1 (0:0) En Nesiri 83 Real Madrid – Deportivo Alaves 1:2 (0:1) Kazemiro 86 – Peres 5, Hozelu 62