UZBUDLJIVO KOLO U SUPERLIGI: Slavili Čuka, Voždovac i Metalac!

superliga, 16. kolo

Voždovac je u Beogradu pobedio Mladost sa 3:2

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Napredak sa 3:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Čukarički je poveo u 66. minutu golom Veljka Birmančevića, a prednost je udvostručio Ibrahima Ndiaje u 83. minutu. Konačan rezultat postavio je Vinsent Eze golom u 90. minutu.

Čukarički je ostvario osmu pobedu i četvrti je na tabeli sa 29 bodova. Napredak je pretrpeo deveti poraz i 17. je na tabeli sa 13 bodova.

Voždovac je u Beogradu pobedio Mladost sa 3:2.

Beogradski tim je peti na tabeli sa 27 bodova, a Mladost zauzima deveto mesto sa pet bodova manje.

Fudbaleri Metalca pobedili su na svom terenu Zlatibor sa 2:0, dok su Novi Pazar i Bačka odigrali nerešeno 0:0.

Linglong Superliga Srbije, 16. kolo:

Čukarički – Napredak 3:0 (0:0) Birmančević 66, Ndiaje 83, Eze 90 Voždovac – Mladost 3:2 (2:1) Živković 15, Vujnović 40, 85 – Metalac – Zlatibor 2:0 (1:0) Mbongu 16, Katanić 64 Novi Pazar – Bačka 0:0 17.00 TSC – Partizan 19.00 Crvena zvezda – Rad

Ponedeljak: 16.00 Proleter – Javor 16.00 Radnički – Vojvodina 16.00 Spartak – Radnik

Subota: Mačva – Inđija 3:0 (2:0) Adamović 11, Ortiz 33, 68