SENZACIJA U KUPU SRBIJE:  Traktordžije izbacile Radnički, bivši igrač Zvezde hteo da se bije!
Detalj sa meča na Novom Beogradu, Foto: Starsport©

kup srbije

SENZACIJA U KUPU SRBIJE: Traktordžije izbacile Radnički, bivši igrač Zvezde hteo da se bije!

IMT, koji nastupa u Prvoj ligi Srbije, kao domaćin je pobedio ekipu Radničkog rezultatom 2:1.

Objavljeno: 15:33h

Fudbaleri Radničkog iz Niša završili su danas učešće u Kupu Srbije, porazom u osmini finala od IMT-a.

Strelci za Traktoriste su bili Terzić u 23. i Vukašinović u 56. minutu, dok je jedini stralac za Čarapane bio Đuričković u 69. minutu sa bele tačke.

1 / 2 Foto: Starsport©

Nenad Gavrić, bivši igrač Zvezde, a sada prvotimac Radničkog, u jednom momentu se iznervirao zbog dešavanja na terenu, pa je nasrdnuo na protivničkogi igrača, ali incidenta većih nije bilo.

Većina ostalih utakmica počela je u 13.30.

Metalac i Partizan sastaće se danas od 16.00, dok će se naknadno igrati utakmica izmedju Rada i Crvene zvezde.