Puče petarda: Zvezda demolirala Radnik i zabeležila najubedljiviju pobedu ove sezone! (FOTO) (VIDEO)

superliga, 6. kolo

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča možete da pratite uz naš dobro poznati "lajv-blog"
Objavljeno: 19:57h

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da savladaju pred svojim navijačima Radnik iz Surdulice rezultatom 4:0 u okviru 6. kola domaćeg prvenstva.

Crveno-beli su usamljeni na liderskoj poziciji Superlige sa 16 bodova, dok gosti zauzimaju 12. poziciju.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Nekako je postalo redovno da ekipa Miodraga Božovića nešto lošije otvori meč. Ekipa iz Surdulice bila je opasna u uvodnim minutima, ali nije uspevala da zatrese mrežu.

Kako je vreme odmicalo domaćin je stvarao prilike i posle igranja rukom Radovića u kaznenom prostoru, Luković je sa penala doveo svoj tim u prednost u 35. minutu.

Posle tog momenta na scenu stupa jedan od junaka meča, Petar Orlandić. U 41. minutu je zatresao mrežu posle sjajnog napada Zvezde i konačan rezultat prvog poluvremena bio je 2:0.

Nastavili su momci iz Ljutice Bogdana u istom ritmu, ali na novi gol se čekalo sve do 74. minuta kada je pogodio Srnić.

Pet minuta kasnije je posle asistencije Gelora Kange svoj drugi pogodak postigao Orlandić.

Da ova pobeda bude najubedljvija ove sezone pobrinuo se Predrag Sikimić koji je postigao gol u 88. minutu posle sjajne asistencije Srnića.

Crvena zvezda posle 6. kola ima fascinatnu gol razliku - 20:5, a ovaj meč je obeležila i izuzetno slaba poseta na "Marakani".

Sva dešavanja pre, tokom i posle meča pratili ste uz naš dobro poznati "lajv-blog".