ODIGRANA TRI MEČA U SUPERLIGI: Na Brdu se išlo u meso, sve je prštalo, ali bez pobednika! Slavili Spartak i Radnik!

Superliga Srbije, 15. kolo

U uvodna tri meča su viđeli po jedna pobeda domaćina, gostiju i jedan remi

Fudbaleri Mladosti i Čukaričkog odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Ekipa sa Banovog brda je povela u 50. minutu golom Ibrahima Ndajea, a izjednačenje i bod Mladosti doneo je Milan Bojović u 82. minutu.

Fudbaleri subotičkog Spartaka su u gostima bili bolji od Javora sa 3:1.

Domaći tim je poveo u 14. minutu pogotkom Andreja Ilića, ali je Spartak do poluvremena preokrenuo rezultat golovima Stefana Denkovića u 28. minutu, Stefana Miloševića sa penala u 38. i Vladana Vidakovića u 41. minutu. Fudbaleri Radnika su na svom terenu pobedili Mačvu sa 3:0, golovima Milana Makarića sa jedanaesterca u 23. minutu, Vuka Mitoševića u 45. i Jevgena Pavlova u 62. minutu.

Superliga Srbije, 15. kolo:

Petak

Javor – S. Subotica 1:3 (1:3) (Ilić 14 - Tufegdžić 29, Milošević 38, Vidaković 41)

Mladost – Čukarički 1:1 (0:0) (Bojović 82 - Ndiaje 50)

Radnik – Mačva 3:0 (2:0) (Makarić 23, Mitošević 45, Pavlov 62)