BRUNOVA NADMOĆ! Preokret Junajteda u Liverpulu, Fernandeš je fudbalski manijak, Kavani upisao prvenac! (VIDEO)

PREMIJER LIGA OSMO KOLO

Dobar meč na Gudison parku

Fudbaleri Mančeseter Junajteda pobedili su Everton rezultatom 3:1 u osmom kolu Premijer lige.

Heroj pobede Crveni đavola je bio Bruno Fernandeš, koji je sa dva gola doneo preokret Junajtedu i trasirao mu put do trijumfa.

Bernard je doveo Karamele u vođstvo u 20. minutu, a Bruno je bilo samo pet minuta da izjednači. Portugalac je postigao gol golavom! Sedam minuta kasnije usledio je sjajan centašut za Rašforda, delovalo je da je zakačio loptu i smestio je u mrežu, ali se ispostavilo da je gol postigao Bruno. Sjajan efe je imala lopta Portugalca.

Konačan rezultat postavio je Kavani, svojim prvim golom u dresu Mančestera.

Premijer liga, 8. kolo

Everton – Mančester junajted 1:3 (1:2) (Bernard 20 – Fernandeš 25, 32, Kavani 90+5) 16.00 Kristal Palas – Lids 18.30 Čelsi – Šefild 21.00 Vest Hem – Fulam

Nedelja: 13.00 VBA – Totenhem 15.00 Lester – Vulvs 17.30 Mančester siti – Arsenal 20.15 Arsenal – Aston Vila

Petak: Brajton – Barnli 0:0 Sautempton – Njukasl 2:0 (1:0) (Če Adams 8, Armstrong 82)