NAJLUĐA UTAKMICA VIKENDA: Igrao se 95. minut, golman daje gol, opšte slavlje, a onda - tragedija! (VIDEO)

Samo u beton ligama

Najniže lige nude podjednak broj uzbuđenja kao što je to slučaj u takmičenjima gde se igra profesionalni fudbal

Objavljeno: 09:44h

Priča minulog vikenda stiže nam iz najnižeg ranga španskog fudbala i utakmice između Vinaorsa i Peniskole.

Igrao se 95. minut, gosti su imali minimalnu prednost, domaći su bacili sve karte u napad. Kako to obično biva i golman postane napadač.

Dosuđen je slobodnjak za domaće, nekako je čuvar mreže došao do lopte, šutirao sa ivice kaznenog prostora i zaista sjajno pogodio.

Usledilo je veliko slavlje kako na terenu, tako i među navijačima na tribinama, međutim ubrzo je usledio muk. Junak je postao tragičar.

Dok se vraćao na gol sudija je dao znak da se igra može nastaviti, gosti su šutirali s centra i postigli senzacionalan gol za pobedu 1:2.