MALBAŠIĆ OPET POBEDIO U SRPSKOM DERBIJU U PRIMERI: Dmitrović primio gol kroz noge! (VIDEO)

Primera, 8. kolo

Doduše srpski golman nije kriv za ovaj pogodak

Objavljeno: 23:35h

U uvodnom meču 8. kola Primere bio je mali srpski derbi, a pobedu je odneo Filip Malbašić sa svojim Kadizom protiv Eibara za koji brani Marko Dmitrović.

Gosti su slavili 2:0, a sve je bilo rešeno za četiri minuta i to u prvom poluvremenu.

Prvi pogodak je pao u 36. minutu posle jedne izgubljene lopte Eibara na sredini terena, Espino je idealno centrirao rmpaliji Alvaru Negredu, a ovaj lako glavom matirao Dmitrovića.

Samo tri minuta kasnije opet olako izgubljena lopta domaćih, usledio je brz kontranapad, lopta u prazan prostor malo po strani za Sančeza koji utrčava u kazneni prostor i šalje loptu kroz noge istrčalom Dmitroviću u mrežu.

Što se tiče Malbašića on je u igru ušao u 72. minutu.