SPEKTAKL NA SAN SIRU: Ibra jeste kralj Serije A, ali Vučica ujeda kad je važno! (VIDEO)

serija a, peto kolo

Roma uspela da izbori bod u Milanu

Objavljeno: 23:32h

Fudbaleri Milana i Rome odigrali su večeras nerešeno 3:3, u utakmici petog kola italijanskog prvenstva.

Milan je vodio u tri navrata, ali je na kraju ipak osvojio bod na svom terenu. Rosoneri su poveli već u drugom minutu golom Zlatana Ibrahimovića, a izjednačio je Edin Džeko u 14. minutu. Novo vodjstvo domaćima doneo je Aleksis Salemakers u 47. minutu, a zatim je strelac za riski klub bio Žordan Veretu u 71. minutu iz penala.

Ibrahimović je svoj drugi gol na utakmici postigao u 79. minutu iz penala, a bod Romi obezbedio je Maraš Kumbula pogotkom u 84. minutu.

Posle četiri uzastopne pobede na startu prvenstva Milan je prvi put odigrao nerešeno i ima 13 bodova na prvom mestu na tabeli.

Roma je deveta na tabeli sa osam bodova.