PRESMEŠNA REAKCIJA BANETA IVANOVIĆA: Srbinov kiks o kome priča Engleska! (VIDEO)

PREMIJER LIGA

Morao je bolje da reaguje

Fudbaleri Brajtona i Vest Bromvič Albiona odigrali su večereas nerešeno 1:1, u utakmici šestog kola Premijer lige.

Domaći Brajton je poveo u 40. minutu autogolom Džejka Livermora, a izjednačio je Karlan Grant pogotkom u 83. minutu.

Brajton je vezao drugi remi, u poslednje četiri utakmice nema pobedu i zauzima 16. mesto na tabeli sa pet bodova.

Vest Bromvič je i dalje bez pobede u ligi i na 17. mestu na tabeli ima tri boda.

Meč je obeležio komičan autogol Livermora, kome je na jš komičniji način asistirao naš Branislav Ivanović.