DMITROVIĆ OPET SAČUVAO MREŽU, PALA SEVILJA! Pobeda Atletika, Osasuna i Bilbao na ravne časti!

primera, 7. kolo

Još jedan dan je za nama u Primeri

Objavljeno: 22:53h

Fudbaleri Eibara pobedili su u gostima ekipu Sevilje sa 1:0, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Kike u 41. minutu.

Eibar sada ima osam bodova i 11. je na tabeli španskog šampionata, dok je Sevilja dve pozicije ispod sa bodom manje.

Istim rezultatom Osasuna je na svom terenu bila bolja od Atletik Bilbaa, a strelac pobedničkog gola bio je Ruben Garsija u 81. minutu sa penala.

Osasuna je trenutno na četvrtom mestu na tabeli sa deset bodova, dok je Bilbao na 15. mestu sa šest.

U narednom kolu Eibar će dočekarti Kadiz, Sevilja gostuje Bilbau, dok će Osasuna na svom terenu igrati protiv Atletiko Madrida.

A u poslednjem meču dana upravo je Atletiko slavio sa 2:0 na svom terenu protiv Betisa.

Strelci su bili Markos Ljorente u 46. minutu i Luis Suarez u nadoknadi vremena.

Jorgandžijama je posao bio olakšan jer je u 72. minutu isključen Martin Montoja.