IZ 1 U 2 I 7+ U KUPU SRBIJE: Svi bruje o ovoj utakmici!

kup srbije

Zanimljiv dan u Kupu

Fudbaleri Kabela i Radnika odigrali su jedan nesvakidašnji meč u 1/16 finala Kupa Srbije.

Gosti su slavili sa 4:3, iako su do poluvremena gubili sa 3:1.

Fudbaleri Čukaričkog plasirali su se danas u osminu finala Kupa Srbije, pošto su u Novom Pazaru pobedili istoimenog domaćina sa 3:1.

Pazar je u utakmici šesnaestine finala poveo golom Admira Kecapa u 37. minutu, a šest minuta kasnije gosti su izjednačili preko Milutina Vidosavljevića.

Čukarički je stigao do pobede pogocima Stefana Kovača u 49. i Veljka Birmančevića iz jedanaesterca u 52. minutu.

Mečevi osmine finala Kupa Srbije na programu su 25. novembra.

Fudbaleri Javora plasirali su se večeras u osminu finala Kupa Srbije, pobedivši na svom terenu ekipu Radničkog 1923 sa 2:1.

Javor je poveo golovima Luke Lukovića u sedmom i 17. minutu, da bi Vladimir Ćirović golom u 70. minutu samo ublažio poraz Radničkog.

Tokom dana je bilo i nekih iznenađenja...