ĐURIČIĆ NASTAVLJA DA REŠETA: Fiorentina podbacila, Kaljari bolji od Torina, 7+ u Rimu!

serija a, 4. kolo

Ovo je treća pobeda Sasuola na četiri odigrane utakmice

Filip Đuričić je u strašnom naletu forme i to je još jednom pokazao.

Na meču između Bolonje i Sasuola, vezista gostujućeg tima je postigao novi pogodak u Seriji A i pokrenuo preokret svoje ekipe.

Bolonja je vodila rezultatom 3:1, a Đuričić je pogodio za 3:2, da bi na kraju Sasuolo totalno preokrenuo rezultat na 4:3 i slavio novu pobedu u šampionatu.

Ovo je treća pobeda Sasuola na četiri odigrane utakmice i imaju 10 bodova uz gol-razliku 13:6.

Fudbaleri Kaljarija pobedili su danas na gostujućem terenu Torino sa 3:2, u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva.

Torino je poveo u četvrtom minutu golom Andree Belotija iz penala, a Kaljari je preokrenuo golovima Žoaa Pedra u 12. i Djovanija Simeonea u 19. minutu. Beloti je izjednačio u 49. minutu, svojim drugim golom na meču, a pobedu Kaljariju doneo je Simeone, koji je u 73. minutu postigao svoj drugi pogodak.

To je prva pobeda Kaljarija u sezoni, pa ekipa sa četiri boda zauzima 12. mesto na tabeli. Torino je odigrao tri utakmice, pretrpeo je treći poraz i pretposlednji je na tabeli.

Fudbaleri Specije i Fjorentine odigrali su nerešeno 2:2.

Specija je do četvrtog minuta stekla dva gola prednosti, pogocima Hermana Pezelje i Kristijana Biragija. Domaći su smanjili golom Danijelea Verdea u 39. minutu, a konačan rezultat postavio je Dijego Farijas u 75. minutu.

Fjorentina i Specija imaju po četiri boda i zauzimaju 11. odnosno 13. mesto na tabeli.

A Roma je deklasirala Benevento sa 5:2.

Strelci za Rimljane bili su Pedro u 31, Džeko 35. i 78, Veretu u 62 i Perez u 88. minutu.

Kaprari je sa druge strane pogodio u 5, a Lapadula u 55. minutu.

Nedelja

Bolonja – Sasuolo 3:4 (2:1) Soriano 9, Svanberg 39, Orsolini 60 – Berardi 18, Đuričić 64, Kaputo 70, Tomijasu 77ag

Specija – Fiorentina 2:2 (1:2) Verde 39, Farisa 75 – Pecela 2, Biragi 4

Torino – Kaljari 2:3 (1:2) Beloti 4p, 49 – Pedro 12, Simeone 19, 73

Udineze – Parma 3:2 (1:1)

(Samir 28, Jakoponi ag 52, Puseto 88 - Hernani 26, Karamo 70)

Roma – Benevento 5:2 (2:1) (Pedro 31, Džeko 35, 78, Veretu 62p, Peres 88 – Kaprari 5, Lapadula 55)