SL: TSC se sa 7 komada iživljavao nad Pazarcima, Čuka pala sa penala, Lalatović pobedom proslavio jubilej!

SUPERLIGA SRBIJE, 11. KOLO

Na listi strelaca prvo mesto je rezervisano za Nenada Lukića koji je stigao do 9 golova, Makarić ima gol manje

Fudbaleri TSC-a ostvarili su najubedljiviju pobedu u istoriji, pošto su sa 7:0 (4:0) savladali Novi Pazar na svom terenu u 11. kolu Superlige Srbije.

Junak meča bio je Nenad Lukić koji je zabeležio het-trik, a u strelce su se još upisali Silađi dva puta, Zec i Babić.

Pazarci su delovali dezorijentisano na terenu, što su momci Zoltana Saba maksimalno iskoristili i slavili rezultatom koji nije baš popularan u srpskom fudbalu.

Vojvodina je u Novom Sadu slavila protiv Rada nakon preokreta 4:1 (1:1) i tako podarila Nenadu Lalatoviću trijumf na njegovoj 100. utakmici na klupi "lala".

Građevinari su poveli golom Živkovića u ranoj fazi meča, izjednačio je Bralić, a u nastavku su se u strelce još upisali Čović, Bojić i Vukadinović sa bele tačke.

Ovo je Novosađanima sedmi trijumf, pa se barem za sada nalaze na drugom mestu Superlige.

Što se meča na Banovom brdu tiče, Čukarički je još jednom razočarao svoje navijače.

U tvrdoj utakmici, Proleter je nastavio sa sjajnim partijama i odneo važna tri boda nazad za Slanu Baru - 2:1 (1:0).

Mirosavljev je doveo goste u vođstvo u 19. minutu, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku golovi bili viđeni samo sa bele tačke.

Prvo je Kajević poravnao rezultat u 61. minutu, a onda u samom finišu je isti igrač skrivio jedanaesterac, a sudija sa zakašnjenjem pokazao na penal. Veliku priliku je iskoristio Babić i postavio konačan rezultat.

I za kraj - pobeda Radnika u Surdulici protiv Bačke od 1:0 (1:0).

Sve je bilo gotovo u osmom minutu kada je ove sezone raspoloženi Makarić postigao novi pogodak i doneo važnu pobedu svojoj ekipi, ukupno četvrtu od početka prvenstva.

Na listi strelaca prvo mesto je rezervisano za Nenada Lukića koji je stigao do 9 golova, Makarić ima gol manje, a Nemanja Nikolić je stao na 7, pošto je u toku dana potpisao za ekipu iz Saudijske Arabije.