ŠKOTI ZAPRETILI SRBIJI, FRANCUZI SLAVILI USRED ZAGREBA, BOSNA U PAKLU: Danci šokirali Engleze, 'x' Rusa i Mađara!

liga nacija

Još jedan dan u Ligi nacija je iza nas!

Objavljeno: 23:11h

Škoti ozbiljno prete pred duel sa Srbijom!

Ova selekcija je savladala Češku sa 1:0 u Ligi nacija i došla na korak od prvog mesta u grupi B Ligi nacija!

Strelac je bio Rajan Frejzer u šestom minutu.

Izrael je takoše slavio u ovoj grupi i to pobedom nad Slovačkom od 3:2 posle preokreta.

Hamšik i Mak su doveli Slovake u prednost, a onda je Eran Zahavi dao tri komada i to u 68, 76 i 89. minutu.

Francuzi su u reprizi finala Svetskog slavili nad Hrvatskom u Zagrebu sa 2:1.

Antoan Grizman je doveo Trikolore u prednost u osmom minutu, ali je Nikola Vlašić poravnao u 64. minutu.

Klijan Mbape svojoj reprezentaciji donosi tri boda u 79. minutu.

Portugal je slavio sa 3:0 nad Švedskom, bez Ronalda.

A Bosna i Hercegovina je pregažena od strane Poljske - 3:0!

Prednost Poljskoj u 40. minutu donosi Robert Levandovski, koji je sa pet metara zakucao loptu u mrežu.

Napadač Bajerna je asistirao u prvom minutu nadoknade Linetiju, koji glavom postiže gol.

Bila je to fantastična asistencija Levandovskog.

Tu se nije zaustavio Leva, pošto je postigao još jedan gol u 52. minutu.

U jednom od derbija kola Italija i Holandija su odigrali 1:1. Strelac za Azure bio je Lorenco Pelegrini u 14. minutu, a izjednačio je Doni van de Bek u 25. minutu.

Iznenađenje večeri priredila je danska koja je slavila u Engleskoj sa 1:0. Hati Megvajer je bio tragičar jer je rano isključen, a Kajl Voker je napravio penal koji je u gol pretvorio Kristijan Eriksen.

U našoj grupi Rusija i Mađarska su odigrale 0:0.

Evo i svih rezultata!

Liga nacija, Liga A, 4. kolo Grupa 1

Italija – Holandija 1:1 (1:1) Pelegrini 14 – Van de Bek 25 Poljska – BiH 3:0 (2:0) Levandovski 35, 52, Lineti 45+1

Liga nacija, Liga A, 4. kolo Grupa 2

Engleska – Danska 0:1 (0:1) Eriksen 35 (p) Island – Belgija 1:2 (1:2) Saverson 17 – Lukaku 9, 39 (p)

Liga nacija, Liga A, 4. kolo Grupa 3

Portugal – Švedska 3:0 (2:0) Silva 21, Žota 44, 72 Hrvatska – Francuska 1:2 (0:1) Vlašić 65 – Grizman 8, Mbape 79

Liga nacija, Liga B, 4. kolo Grupa 1

Norveška – Severna Irska 1:0 (0:0) Daglas 65 (ag) Rumunija – Austrija 0:1 (0:0) Šof 76

Liga nacija, Liga B, 4. kolo Grupa 2

Škotska – Češka 1:0 (1:0) Frejžer 6 Slovačka – Izrael 2:3 (2:0) Hamšik 16, Mak 38 – Zahavi 68, 76, 89

Liga nacija, Liga B, 4. kolo Grupa 3

Turska – Srbija 2:2 (0:1) Čalhanoglu 57, Tufan 76 – Milinković-Savić 22, Mitrović 49 (p) Rusija – Mađarska 0:0

Liga nacija, Liga B, 4. kolo Grupa 4

Finska – Republika Irska 1:0 (0:0) Jensen 69 Bugarska – Vels 0:1 (0:0) Vilijams 85