NAJTEŽI PORAZ U ISTORIJI LIVERPULA: Aston Vila je ponizila ekipu Jirgena Klopa - ovako nešto se ne pamti!

PREMIJER LIGA, 4. KOLO

Za Liverpul je dvostruki strelac bio Mohamed Salah golovima u 33. i 60. minutu

Fudbaleri Aston Vile su večeras kao domaćini ubedljivo pobedili Liverpul sa 7:2, u 4. kolu Premijer lige.

.Za Aston Vilu je het trik postigao Oli Votkins golovima u četvrtom, 22. i 39. minutu. Dva gola je postigao Džek Griliš u 66. i 75. minutu, dok su po pogodak postigli Džon Mekgin u 35. i Ros Barkli u 55. minutu.

Za Liverpul je dvostruki strelac bio Mohamed Salah golovima u 33. i 60. minutu.

Liverpul je večeras doživeo najteži poraz u Premijer ligi, od njenog osnivanja.

Aston Vila je prošle sezone ostala u ligi za jedan bod, a Liverpul je osvojio šampionsku titulu, prvu u poslednjih 30 godina.

Posle tri odigrana meča Aston Vila ima tri pobede i druga je na tabeli sa devet bodova, dok Liverpul nakon četiri meča ima tri pobede i jedan poraz i sa devet bodova zauzima peto mesto.

U narednom kolu Aston Vila će gostovati Lesteru, dok će Liverpul gostovati Evertonu.