LEVANDOVSKI NIJE SA OVE PLANETE: Bajern u nadoknadi do pobede nad Hertom, ali Poljak je sa 4 gola obeležio meč!

BUNDESLIGA, 3. kolo

Posle debakla i poraza od Hofenhajma u prošlom kolu, Bajern je na jedvite jade stigao do trijumfa

Bajern je sa bele tačke u nadoknadi vremena savladao Hertu 4:3 (1:0) u poslednjem meču 3. kola Bundeslige.

Robert Levandovski postigao je sva četiri gola za ekipu Hansija Flika.

Posle debakla i poraza od Hofenhajma u prošlom kolu, Bajern je i ove nedelje bio pred nezgodnim ishodom, ali je na kraju u nadoknadi vremena sa bele tačke savladao Hertu 4:3.

Bajernu je u 36. minutu poništen gol jer je Tomas Miler bio u ofsajdu, ali su Bavarci ipak prvo poluvreme rešili u svoju korist nakon pogotka Roberta Levandovskog u 40. minutu.

Levandovski je bio strelac i drugog gola u 51. minutu, a zatim sledi period bolje igre Herte. Kordoba je u 60. minutu smanjio na 2:1, a 11. minuta kasnije Kuna pogađa za izjednačenje.

Levandovski u 85. minutu postiže treći gol, tri minuta kasnije uzvraća Ngankam. A, onda u drugom minutu nadoknade penal za Bajern. I još jednom Levandovski za konačnik 4:3 i trijumf svog tima.