MOĆAN JE TAJ BETIS: Slavio usred Valensije za prvo mesto u Primeri!

primera, 5. kolo

Fudbaleri Betisa pobedili su u gostima Valensiju sa 2:0, u utakmici petog kola španske Primere.

Serhio Kanales doneo je vodjstvo Betisu pogotkom u 19. minutu, a pobedu je potvrdio Kristijan Teljo u 75. minutu. Asistent kod oba gola bio je Hoakin.

Betis je upisao treću pobedu od početka šampionata, prvu posle dva vezana poraza, i trenutno je lider šampionata sa devet bodova. Na drugoj strani, Valensija je šesta sa dva boda manje.

Fudbaleri Betisa će u narednom kolu dočekati Real Sosijedad, dok će Valensija gostovati Viljarealu.

Ranije danas, Real Sosijedad je slavio na svom terenu protiv Hetafea sa 3:0, dok su utakmice Atletiko Madrid - Viljareal i Elče - Ueska završene bez golova.