Ronaldo ne pomišlja na penziju: Roma dva puta vodila, imala igrača više, ali Juventusu ide slađi deo boda!

serija a, 2. kolo

U narednom kolu Roma gostuje Udinezeu, dok će Juventus dočekati Napoli

Fudbaleri Rome i Juventusa su večeras u Rimu odigrali nerešeno 2:2, u drugom kolu italijanskog prvenstva.

Povela je Roma u 31. minutu golom Žordana Veretua iz penala, da bi Kristijano Ronaldo izjednačio u 44. minutu takodje iz penala.

U prvom minutu nadoknade prvog poluvremena Žordan Veretu je ponovo bio strelac i doneo prednost Romi, a konačan rezultat postavio je novim golom Ronaldo u 69. minutu.

Juventus je od 62. minuta igrao sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Adrijan Rabio.

U narednom kolu Roma gostuje Udinezeu, dok će Juventus dočekati Napoli.