DOMINANTNA ZVEZDA SPREMNA ZA ARARAT: Ubedljiva pobeda protiv Mladosti - 8/8 u Superligi!

superliga srbije, 8. kolo

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog"

Objavljeno: 20:17h

Fudbaleri Crvene zvezde su u meču 8. kola Superlige Srbije slavili protiv ekipe Mladosti rezultatom 4:0 (1:0).

Izabranici Dejana Stankovića imaju svih osam pobeda u prvenstvu i suvereno drže prvu poziciju, dok su domaćini doživeli i treći poraz ove sezone, a prvi na svom terenu.

Poveli su crveno-beli u finišu prvog dela kada je Gavrić sjajno iskoristio asistenciju Nikolića i doneo prednost od 1:0.

U nastavku je prvo Katai zatresao mrežu u 54. minutu, da bi samo minut kasnije Falćineli pokazao da se privikao na srpski fudbal i postigao treći gol u dresu srpskog šampiona.

Konačan rezultat postavio je Pankov u 70. minutu, nakon što je Kanga upisao i drugu asistenciju iako je ušao u poluvremenu.

Crveno-bele već u četvrtak čeka odlučujući duel sa Araratom u Jermeniji, gde će ako pobede obezbediti plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Sva dešavanja sa ovog meča mogli ste da pratite uz "lajv-blog".

KRAJ MEČA: Mladost Lučani - Crvena zvezda 0:4 (0:1)

70. minut - GOL: I Radovan Pankov se upisao u strelce, nakon asistencije Gelora Kange!

55. minut - GOL: Blickrig crveno-belih! Falćineli postiže treći pogodak od dolaska u redove srpskog šampiona!

54. minut - GOL: Katai povećava prednost svog tima na 2:0!

36. minut - GOL: Nikolić je sjajno uposlio Gavrića, kome nije bilo teško da zatrese mrežu za 0:1!

20. minut - Nema golova u Lučanima, trenutno je jaka kiša pogodila taj deo Srbije.