OLIMPIJAKOS SLOMIO OMONIJU: Ranđelović ušao sa klupe i napravio metež!
Olimpijakos pobedio Omoniju, Foto: Profimedia, Wikipedia

kvalifikacije za ligu šampiona

Pored tog, odigrana su još dva meča - Dinamo Kijev je u gostima savladao Gent sa 2:1, a Molde je pobedio Ferencvaroš sa 3:2 na svom terenu

Fudbaleri Olimpijakosa pobedili su Zvezdinog Dželata Omoniju sa 2:0 na svo terenu u prvoj utakmici plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona.

Kiprani su pružili solidan otpor na ovom meču i momci iz Pireja stigli su do prednosti preko Matjua Valbuene koji je u 69. minutu penal pretvorio u gol, a El Arabi je postavio konačan rezultat pred sam kraj.

Lazar Ranđelović je ušao u igru u 59. minutu i imao je nekoliko zapaženih poteza, uključujići i to da je iznudio penal.

Pored tog, odigrana su još dva meča - Dinamo Kijev je u gostima savladao Gent sa 2:1, a Molde i Ferencvaroš su remizirali sa 3:3.