Šta se dešava sa prošlogodišnjim iznenađenjima prvenstva? Pojedini već sad strahuju od ispadanja! (FOTO) (VIDEO)

3. KOLO SUPERLIGE SRBIJE

Za neke je dobro prošla treća runda domaćeg takmičenja, dok za neke ponoru nema kraja

Bačka je posle dobrog starta i remija sa crno-belima na premijeri, doživela i drugi uzastopni poraz, a posle Vojvodine trijumfovao je Javor minimalnim rezultatom.

Iako su imali dosta više šuteva ka golu protivnika, domaći igrači su kažnjeni za promašaje u 70. minutu kada je Dokić postavio konačan rezultat.

Pre godinu dana Voždovac je poražen od Borca na svom stadionu sa 2:0, a ovog puta mu se revanširao istim rezultatom.

Dejan Georgijević je imao svoje veče i sa dva gola Čačane poslao kući, a svom timu doneo tri boda.

Metalac je opravdao ulogu favorita protiv Napretka i sav posao završio u prvom poluvremenu preko Mitrovića i Stojanovića koji je sa bele tačke stavio tačku na ovaj susret.

Novi Pazar je imao dosta "nategnut" meč sa Čukaričkim koji se dobro pokazao ali nije uspeo da slavi. Domaći tim je takođe sa bele tačke, preko Alivodića pobedio, pa je tako i dalje bez poraza u šampionatu.

Tim koji je prošle sezone stigao u Superligu, Radnik iz Surdulice, uspeo je da pobedi Spartak koji je imao dobar start. Subotičani su prvi put poraženi, rezultatom 2:1, a jedini gol za goste postigao je Ognjen Mudrinski.

Istim rezultatom okončan je njihov meč krajem prošle godine na stadionu ambicioznog prvoligaša.