IDEALNE VESTI ZA SRBIJU PRED MEČ SA TURSKOM: Ovo bi moralo da motiviše Orlove da slave nad vekovnim rivalom!
Mario Fernandez protiv Filipa Kostića, Foto: EPA

LIGA NACIJA, 2. kolo

Rusija je imala tri gola prednosti u Budimpešti, a strelci su bili Anton Mirančuk u 15, Magomed Ozdojev u 34. i Mario Fernandes u 46. minutu. Do kraja umalo da prokocka prednost, ali nije to učinila

Fudbalska reprezentacija Rusije pobedila je danas Madjarsku u gostima sa 3:2, u drugom kolu Grupe tri Lige nacija.

Mađarska je uspela da smanji razliku, golovima Rolanda Salaja i Nemanje Nikolića, ali ne i da izjednači.

Rusija ima obe pobede u prva dva kola i prva je u grupi, ispred Madjarske koja ima tri boda.

Srbija i Turska će u istoj grupi od 20.45 u Beogradu igrati svoju utakmicu drugog kola.

Finska je u Grupi četiri Lige B iznenadila Irsku u Dablinu, gde je pobedila sa 1:0 golom Frederika Jensena.

Slovenija je u Ligi C sa 1:0, pogotkom Damjana Bohara, pobedila Moldaviju kao domaćin u Ljubljani.